הסרת שיער


חדשני, מהיר ויעיל: הסרת שיער בשיטת IPL

כמה שיטות להסרת שיער אתם מכירים? אם היינו צריכים להמר, היינו אומרים שבמהלך חייכם הבוגרים התוודעתם אל לא מעט כאלה – החל מהסרת שיער בשיטות המסורתיות והמוכרות ועד להסרת שיער בלייזר – אך האם אי פעם שמעתם על שיטה הנקראת IPL? ובכן, עכשיו אתם יודעים, ומרגע שתנסו אותה בעצמכם – גם תודו לנו על כך שהיא נכנסה לחייכם, הסירה משם את כל השערות המיותרות ותרמה לאיכות חייכם לאין ערוך! אז במה מדובר? איך זה עובד? ומה אתם חייבים לדעת על שיטת הסרת השיער שבאמת משנה את כללי המשחק?

נעים להכיר:IPL

או בשם שההורים שלה נתנו לה: Intense Pulsed Light. למעשה, מדובר באחת השיטות החדשות ביותר בתחום טיפולי הסרת השיער לצמיתות. זוהי שיטה המזכירה את טכנולוגיית הלייזר, זאת מאחר והיא נעזרת בגלי אור המאתרים את הסערה הסוררת ומסירים אותה מהשורש.

תעודת זהות לטיפולי IPL

1. לכמה טיפולים נזדקק?

בהשוואה לטיפולי הלייזר המסורתיים, ייתכן ונידרש למספר גדול יותר של טיפולי IPL – אך הסיבה היחידה לכך היא שהתוצאה חייבת להיות מושלמת, כזו שלא תאלצו אחריה לעבור אף טיפול נוסף. כאן המקום להדגיש שאם אתם בוחרים ב"מדיק אסתטיק" לביצוע הטיפולים, אתם נהנים מכמות בלתי מוגבלת של טיפולים – עד שתיהנו מהתוצאה המושלמת!

2. האם זה כואב?

הטיפול נחשב לבטוח, כמעט ולא כואב בכלל ולא פחות חשוב – ללא תופעות לוואי! הסיבה לכך היא שהטיפול דורש שימוש ברמת אנרגיה נמוכה מאוד יחסית לטיפולי לייזר ולכן גם נחשב לאגרסיבי הרבה פחות.

3. איך הטיפול עובד?

טרם הטיפול נבצע הכנה מוקדמת ונגלח את השיער מבעוד מועד. מהלך הטיפול כולל, ראשית, מריחת ג'ל ייעודי על האזור המיועד – מה שמסייע לקירור האזור ולהרגעתו. לאחר מכן יעשה

איש המקצוע שימוש במכשיר ה-IPL שתפקידו הוא 'לירות' פולסים קצרים ומהירים של אור על פני האזור המיועד.

4. כמה זמן נמשך הטיפול?

תלוי בגודל האזור. אם אנו עובדים על שטחים קטנים, כמו השפה העליונה או המפשעות, נצפה לטיפול של 10 דקות בלבד. לעומת זאת, שטחים נרחבים כמו גב או רגליים ידרשו טיפול ארוך יותר, באורך ממוצע של 20 דקות.

אז קדימה, למה אתם מחכים? התורים נתפסים במהירות! לפרטים נוספים חייגו: 5216*

להזמנת תור לייעוץ מקצועי לחץ כאן >>>