הצרת היקפים


להתראות שומן, שלום היקפים: כך עובדת הקפאת והמסת שומן

מי מאיתנו לא רוצה להיפרד ממצבורי השומן המטרידים וליהנות מעור חלק ומתוח? מי מאיתנו לא היה רוצה להרגיש הכי טוב עם הגוף שלו, ליהנות ממנו ולא לחוש חוסר נוחות כשהוא חשוף באזורים מסוימים? הטכנולוגיה המתקדמת מביאה לפתחנו אין ספור שיטות שמטרתן לסייע לנו להיפטר מהשומן המיותר, אך למרות כל הכושר שאנו עושים, התזונה המצוינת שאנו מקפידים עליה ואורח החיים הבריא שאנו מסגלים לעצמנו – יש כמה מצבורי שומן עקשניים שאנחנו פשוט לא מצליחים להיפטר מהם. מה עושים? הכירו את החבר החדש הכי טוב שלכם: מכשיר MENI-CAL.

פתרון מהפכני לאורך זמן

עולם האסתטיקה נכבש לחלוטין תחת המכשיר המפכני העובד בשיטה טבעית לחלוטין ומופלאה מאין כמוה. למעשה, מדובר בשיטה להקפאה, הפחתת שומנים וצמצום היקפים הפועל באופן מתמשך ומביא לתוצאות בעלות אפקט ארוך טווח – עד שלושה חודשים מתום הטיפול!

הבשורה: השומן מתנדף מהגוף

אז איך עובד ה"קסם"? במהלך הטיפול, תאי השומן באזור המטופל חווים שילוב בין פעולת ואקום לבין קירור לטמפרטורה של מינוס 10 מעלות – כך נהרסים תאי השומן מבלי שהדבר יהיה כרוך בפעילות פולשנית כלשהי. הקור מקפיא את תאי השומן, הורס אותם ובזמן החולף בין טיפול אחד למשנהו, המערכת הלימפטית שלנו עובדת. היא מעבדת את תאי השומן ההרוסים ואחראית על סילוקם באופן טבעי מהגוף, מבלי שנרגיש כלל.

התוצאה: היקפים צרים יותר!

לאחר מספר טיפולים בלבד, המכשיר המהפכני המשולב עם גלי רדיו ואפקט ואקום עוצמתי, ממעיט את מצבורי השומן ברקמות העמוקות של הגוף, מנקז את השומנים דרך המערכת הלימפטית ודרך מערכת השתן באופן טבעי מבלי שתרגישו זאת – ובסופו של דבר, מוביל לתוצאות נראות לעין המתבטאות בירידה משמעותית בהיקפים, כזו שממש תוכלו להרגיש!

למי מתאים הטיפול?

MENI CAL מתאים למספר סוגי טיפולים ולפיכך מתאים גם למגוון מטופלים – בין השאר, מסוגל המכשיר להעלים צלוליט, ליצור אפקט של הולכה לימפטית, לטשטש סימני מתיחה ולטפל במצבורי שומן עקשנים בחלקי הגוף השונים. ללא ספק, מדובר באחד המכשירים היעילים ביותר המסייע בהרזיה, בלי תופעות לוואי, ללא כאבים ועם תוצאה נהדרת, כזו שממש נשמרת.

אז קדימה, למה אתם מחכים? התורים נתפסים במהירות! לפרטים נוספים חייגו: 5216*

להזמנת תור לייעוץ מקצועי לחץ כאן >>>